Producenci
Dymo-etykiety 220 szt 104x159 mm do LW4XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Na stałe |
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Papier |
| Rodzaj etykiety | Samoprzylepne etykiety do drukowania |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość etykiety | 15,9 cm |
| Waga produktu | 687 g |
| Szerokość etykiety | 10,4 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Rolki w paczce | 1 |
| Liczba etykiet na rolce | 220 szt. |
| Liczba etykiet na pakiet | 220 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z wilgocią. Używać zgodnie z przeznaczeniem. |
Gwarancja 24 miesiące