Producenci
Dysk HDD WD Black WD5000LPSX (500 GB ; 2.5"; 64 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność HDD | 500 GB |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Model | HDD |
| Element dla | Notebook |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Poziom szumu, bezczynny | 24 dB |
| Hot-swap | Nie |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Moc | |
| Pobór mocy (odczyt) | 2 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,2 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,8 W |
| Pobór mocy (zapis) | 2 W |
| Początkowe natężenie prądu | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 92 g |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |