Producenci
Dysk HDD WD Blue WD10EARZ (1 TB ; 3.5"; 64 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Nie |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Model | HDD |
| Interfejs | SATA III |
| Średnia szybkość transferu HDD | 150 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 990 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
Gwarancja 24 miesiące