Producenci
Dysk HDD WD Blue WD20EARZ (2 TB ; 3.5"; 64 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | HDD |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Szybkość transmisji | 180 MB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Technologia zapisu | CMR |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Ciśnienie akustyczne | 21 dB |
| Zasilanie | 12/5 VDC |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. Nie otwierać ani nie rozmontowywać. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące