Producenci
Dysk HDD WD Blue WD20EZBX (2 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min; SMR) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | PC |
| Model | HDD |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Hot-swap | Nie |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Gwarancja 24 miesiące