Producenci
Dysk HDD WD Blue WD40EZAX (4 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Hot-swap | Nie |
| Model | HDD |
| Poziom szumu, bezczynny | 23 dB |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3,1 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,7 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. Nie otwierać ani nie rozmontowywać. |
Gwarancja 24 miesiące