Producenci
Dysk HDD WD Blue WD40EZZX (4 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Cykle start/stop | 300000 |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 180 MiB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 128 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Hot-swap | Nie |
| Model | HDD |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 2,9 W |
| Pobór mocy (zapis) | 4,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 4,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 70 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 11 Windows 10 |
| Certyfikaty zgodności | RCM CE UL UKCA BSMI VCCI KC Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Gwarancja 36 miesięcy