Producenci
Dysk HDD WD Gold WD221KRYZ (22 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Hot-swap | Nie |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Pojemność HDD | 22000 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,7 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |