Producenci
Dysk HDD WD Purple Pro WD122PURP (12 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | HDD |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Średnia szybkość transferu HDD | 272 MB/s |
| Pojemność HDD | 12 TB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 60 miesięcy