Producenci
Dysk HDD WD Purple Pro WD221PURP (22 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziomy RAID | JBOD |
| Model | HDD |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Poziom szumu, bezczynny | 20 dB |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Hot-swap | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 22 TB |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Zaawansowany format (AF) | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 5,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 670 g |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 200 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 40 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie otwierać ani nie rozmontowywać. |
Gwarancja 60 miesięcy