Producenci
Dysk HDD WD Purple Pro WD240PURP (24 TB ; 3.5"; 512 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność HDD | 24 TB |
| Model | HDD |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średnia szybkość transferu HDD | 287 MB/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 690 g |
| Szerokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie rozmontowywać. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy