Producenci
Dysk HDD WD Purple Pro WD8002PURP (8 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kanałów AI | 32 |
| Poziomy RAID | JBOD |
| Hybrydowy (H-HDD) pamięć cache | 0,256 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Średnia szybkość transferu HDD | 265 MB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Poziom szumu, bezczynny | 27 dB |
| Interfejs | SATA |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 6,5 W |
| Pobór mocy (zapis) | 7,3 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 7,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 715 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 65 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS Federalna Komisja Łączności (FCC) UKCA KC VCCI RCM CE UL BSMI |
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie otwierać ani nie rozmontowywać. |
Gwarancja 60 miesięcy