Producenci
Dysk HDD WD Purple WD33PURZ (3 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | HDD |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Cykle start/stop | 300000 |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Pojemność HDD | 3 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1000000 h |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 210 MiB/s |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Moc | |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 23 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 30 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. Nie otwierać ani nie rozmontowywać. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy