Producenci
Dysk HDD WD Purple WD63PURZ (6 TB ; 3.5"; 256 MB; 5400 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna ilość obsługiwanych kamer | 64 |
| Hybrydowy (H-HDD) pamięć cache | 0,256 GB |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Pojemność HDD | 6000 GB |
| Przeznaczenie | Monitoring |
| Model | HDD |
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Waga produktu | 570 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |