Producenci
Dysk HDD WD Red Plus WD101EFBX (10 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Limit obciążenia pracą | 180 TB/rok |
| Poziom szumu, bezczynny | 34 dB |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Średni czas do awarii (MTTF) | 1000000 h |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Pojemność HDD | 10 TB |
| Szybkość transmisji interfejsu HDD | 6 Gbit/s |
| Moc | |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,4 W |
| Pobór mocy (zapis) | 8,4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 750 g |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 250 G |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać ani nie rozmontowywać. Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń. |
Gwarancja 36 miesięcy