Producenci
Dysk HDD WD Red Pro WD6005FFBX (6 TB ; 3.5"; 256 MB; 7200 obr/min) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność HDD | 6 TB |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Działanie 24/7 | Tak |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Interfejs | SATA |
| Przeznaczenie | NAS |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Model | HDD |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 670 g |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 60 miesięcy