Producenci
Dysk HDD Western Digital AV WD5000LUCT ( 500 GB ; 2.5" ; SATA III ; 16 MB ; 5400 obr/min )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Cykle start/stop | 600000 |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 500 GB |
| technologia SMART | Tak |
| Średnie opóźnienie | 5 ms |
| Moc | |
| Pobór mocy (zapis) | 1,4 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,6 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,1 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 100,2 mm |
| Waga produktu | 698 g |
| Wysokość produktu | 6,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1000 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 400 G |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Czas gotowości napędu | 3,5 s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 3 Gbit/s |
| Wspomagane Interfejsy HDD | SATA Serial ATA III druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II) |
| Porty hosta | 16 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |