Producenci
Dysk INTENSO Top 3812440 (256 GB ; 2.5"; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 256 MB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | MLC |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Losowy zapis (4KB) | 128000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 133120 IOPS |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 104 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Waga produktu | 83 g |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące