Producenci
Dysk M.2 4TB Mushkin Endora NVMe PCIe4.0 x 4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5050 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Korekcja ECC | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 4750 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 4 TB |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Czas wyszukiwania | 0,1 ms |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,08 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 3,8 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 7 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) RoHS CE |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
Gwarancja 24 miesiące