Producenci
Dysk SSD Corsair MP600 Pro XT NVMe, PCIe 4.0 M.2 typu 2280 — 8 TB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 8 TB |
| Prędkość zapisu nośnika | 6800 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1600000 h |
| NVMe | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 1200000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 6000 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 66 g |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
Gwarancja 24 miesiące