Producenci
Dysk SSD Goodram DC10M 480GB E1.S (9.5mm) NVMe Gen4 GEDC10S100-480NS10B (DWPD 1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR |
| Kolor produktu | Zielony |
| Opóźnienie CAS | 2.5 |
| Prędkość zegara pamięci | 333 Mhz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 1 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Rodzaj pamięci | 184-pin RIMM |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 29,5 mm |
| Głębokość produktu | 1,27 mm |
Gwarancja Wieczysta