Producenci
Dysk SSD Intenso 3812470 2 TB 2.5" 550 MB/s 6 Gbit/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Losowy zapis (4KB) | 128000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Współczynnik TBW | 960 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| NVMe | Nie |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs | SATA |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 520 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 33 g |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące