Producenci
Dysk SSD Intenso PREMIUM - solid state drive - 1 TB - PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC/Thin Client/Tablet |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1700 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Współczynnik TBW | 600 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 6 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 117 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 171 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 35 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
Gwarancja 24 miesiące