Producenci
Dysk SSD Intenso TX100 1,8 cala 1TB USB 3.2 zewnętrzny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik, Guma |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Certyfikaty zgodności | UKCA CE |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 44 g |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 54 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 166 g |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 171 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A, USB Type-C na USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Dysk SSD | |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 500 MB/s |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
Gwarancja 24 miesiące