Producenci
Dysk SSD KIOXIA 128GB M.2 2280 CVB-8D128-HP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Cechy | Nowy SSD wyciągnięty z notebooka przy procesie modernizacji |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,23 mm |
| Waga produktu | 6,9 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |