Producenci
Dysk SSD KIOXIA EXCERIA NVMe 500GB PCIe Gen3x4 NVMe (1700/1600 MB/s) 2280
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe | Tak |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość zapisu nośnika | 1600 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Losowy zapis (4KB) | 400000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1700 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.1a |
| Losowy odczyt (4KB) | 350000 IOPS |
| NVMe wersja | 1.3c |
| Współczynnik TBW | 200 |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 5,3 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,23 mm |
| Waga produktu | 6,9 g |
| Szerokość produktu | 22,1 mm |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
Gwarancja 60 miesięcy