Producenci
Dysk SSD Kingston DC450R 1.92TB SATA 2.5" SEDC450R/1920G (DWPD 0.3)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ochrona przed utratą zasilania | Nie |
| Opóźnienie zapisu | 2000 µs |
| Opóźnienie odczytu | 500 µs |
| Seria produktów | DC450R |
| NVMe | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 530 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Losowy odczyt (4KB) | 99000 IOPS |
| Interfejs | SATA |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| Losowy zapis (4KB) | 28000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Moc | |
| Średni pobór mocy (odczyt) | 1,42 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,22 W |
| Pobór mocy (max) | 4,5 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 1,42 W |
| Średni pobór mocy (zapis) | 3,44 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 92,34 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,9 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Wytrzymałość dysku SSD | 1.92TB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |