Producenci
Dysk SSD Kioxia 256GB M.2 NVMe KBG40ZNV256G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe wersja | 1.3b |
| Losowy zapis (4KB) | 190000 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2200 MB/s |
| Cechy | Nowy SSD wyciągnięty z notebooka przy procesie modernizacji |
| Losowy odczyt (4KB) | 330000 IOPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 1400 MB/s |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 3,6 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Gwarancja 3 miesiące