Producenci
Dysk SSD Kioxia BG5 2230 512GB M.2 (22x30) NVMe Gen4 KBG50ZNS512G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Losowy zapis (4KB) | 430 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Losowy odczyt (4KB) | 400 IOPS |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Szybkość przesyłania danych | 64 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3500 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Prędkość zapisu nośnika | 2700 MB/s |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Pobór mocy (max) | 4,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,23 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 2,9 g |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas przechowywania | 20 G |
| Wstrząsy podczas przechowywania | 1500 G |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 95 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Gwarancja 36 miesięcy