Producenci
Dysk SSD Kioxia CD8-R 15.36TB U.2 (15mm) NVMe PCIe 4.0 KCD8XRUG15T3 (DWPD 1) SIE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Losowy zapis (4KB) | 195000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 6000 MB/s |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Losowy odczyt (4KB) | 1050000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 6600 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 15,4 TB |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 20 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 74 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 74 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Gwarancja 60 miesięcy