Producenci
Dysk SSD Kioxia CD8P-R 1.92TB E3.S (7.5mm) NVMe PCIe 5.0 KCD8XPJE1T92 (DWPD 1) SIE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 1,92 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 1600000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Typ dysku SSD | E3.S |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Losowy zapis (4KB) | 150000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Tak |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 5 W |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Wysokość produktu | 112,8 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 76 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Gwarancja 60 miesięcy