Producenci
Dysk SSD Kioxia CM7-R 15.36TB U.3 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCMYXRUG15T3 (DWPD 1) SIE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zapisu nośnika | 7000 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14000 MB/s |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Losowy zapis (4KB) | 300000 IOPS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | FIPS 140-3 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| NVMe | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy Wytrzymały na wibracje |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 2400000 IOPS |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 15,4 TB |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Szybkość przesyłania danych | 128 Gbit/s |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 5,5 W |
| Pobór mocy (max) | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 130 g |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 100,4 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 73 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 73 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
Gwarancja 60 miesięcy