Producenci
Dysk SSD Kioxia CM7-R E3.S 15.36TB E3.S (7.5mm) NVMe PCIe 5.0 KCM71RJE15T3 (DWPD 1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Losowy zapis (4KB) | 260000 IOPS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| NVMe | Tak |
| Funkcja H/W PLP | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 15,4 TB |
| Typ dysku SSD | E3.S |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Docelowe obciążenie pracą | Read Intensive (RI) |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Losowy odczyt (4KB) | 2000000 IOPS |
| NVMe wersja | 2.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 5300 MB/s |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Segment rynku | Serwer |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
| Prędkość odczytu z nośnika | 13000 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Średnie zużycie mocy | 25 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Wysokość produktu | 112,8 mm |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 73 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Gwarancja 60 miesięcy