Producenci
Dysk SSD Kioxia CM7-V 1.6TB U.3 (15mm) NVMe PCIe 5.0 KCMYXVUG1T60 (DWPD 3) SIE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 1,6 TB |
| Losowy odczyt (4KB) | 2000000 IOPS |
| NVMe wersja | 2.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Losowy zapis (4KB) | 310000 IOPS |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
| NVMe | Tak |
| Segment rynku | Serwer |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Ochrona przed utratą zasilania | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 3500 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 14000 MB/s |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 22 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 130 g |
| Głębokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 100,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 76 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
Gwarancja 60 miesięcy