Producenci
Dysk SSD Kioxia PM7-R 7.68TB 2.5" (15mm) SAS 24Gb/s KPM7VRUG7T68 (DWPD 1) SED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 7,68 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4200 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 720000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 175000 IOPS |
| Interfejs | SAS |
| Szybkość przesyłania danych | 22,5 Gbit/s |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 4100 MB/s |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 5 W |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Szerokość produktu | 68,8 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
Gwarancja 60 miesięcy