Producenci
Dysk SSD Kioxia PM7-V 1.6TB 2.5" SAS 24Gb/s KPM71VUG1T60 (DWPD 3)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Losowy zapis (4KB) | 320000 IOPS |
| Interfejs | SAS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Pojemność pamięci SSD | 1,6 TB |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Losowy odczyt (4KB) | 720000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 4200 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 3400 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Wibracje podczas pracy | 2,17 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1000 G |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
Gwarancja 60 miesięcy