Producenci
Dysk SSD Kioxia XD7P 3.84TB E1.S (9.5mm) NVMe PCIe 4.0 KXDZDRJJ3T84 (DWPD 1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| NVMe wersja | 2.0 |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 1650000 IOPS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 3,84 TB |
| Liczba zapisów na dysku dziennie (DWPD) | 1 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4800 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 180000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7200 MB/s |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Typ dysku SSD | E1.S |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 3 W |
| Pobór mocy (odczyt) | 20 W |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 90 g |
| Szerokość produktu | 33,8 mm |
| Głębokość produktu | 118,8 mm |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy | |
| Odporność na wibracje | 1,24 G |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 75 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 700 G |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. |
Gwarancja 60 miesięcy