Producenci
Dysk SSD Kioxia XG8 4TB M.2 (22x80) NVMe Gen4 KXG80ZN84T09
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 4,1 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7000 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ pamięci | BiCS FLASH TLC |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| NVMe | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 5800 MB/s |
| Moc | |
| Średnie zużycie mocy | 8,1 W |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,3 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 3,58 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 95 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. W przypadku uszkodzenia nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, skontaktować się z odpowiednią jednostką zajmującą się utylizacją elektroniki. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi uszkodzeniem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Specyficzne technologie | SLC Caching |
Gwarancja 36 miesięcy