Producenci
Dysk SSD M.2 1TB Intenso Top Performance
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Losowy zapis (4KB) | 128000 IOPS |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Losowy odczyt (4KB) | 133120 IOPS |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7 g |
| Wysokość produktu | 4 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Gwarancja 24 miesiące