Producenci
Dysk SSD MSI SPATIUM M371 NVMe M.2 1TB (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Korekcja ECC | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2350 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 1700 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 90000 IOPS |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Współczynnik TBW | 210 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rodzaj kontrolera | Phison E13T |
| Losowy zapis (4KB) | 280000 IOPS |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 2,4 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Gwarancja 3 miesiące