Producenci
Dysk SSD MSI SPATIUM M390 1TB PCIe 3.0 NVMe M.2 2280 (3300/3000 MB/s) 3D NAND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 3000 MB/s |
| Interfejs | PCI Express |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Przeznaczenie | PC |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 420 IOPS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Pojemność pamięci SSD | 1000 GB |
| Losowy zapis (4KB) | 550 IOPS |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 3300 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |