Producenci
Dysk SSD MSI SPATIUM M470 Pro 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 2280 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Współczynnik TBW | 640 |
| Losowy odczyt (4KB) | 950000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 950000 IOPS |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 5000 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 6000 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 4 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 50 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Gwarancja 3 miesiące