Producenci
Dysk SSD MSI SPATIUM M482 2TB PCIe 4.0 NVMe M.2 2280
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Korekcja ECC | Tak |
| Współczynnik TBW | 1200 |
| NVMe wersja | 1.4 |
| Losowy zapis (4KB) | 950000 IOPS |
| Rodzaj kontrolera | Phison E27T |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 7300 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 6400 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 5,7 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 50 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Wysokość produktu | 2,15 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 289 mm |
| Wysokość opakowania | 103 mm |
| Szerokość opakowania | 219 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. Chronić przed wilgocią. Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologia Intel® Smart Response | Tak |
Gwarancja 60 miesięcy