Producenci
Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 480GB SATA 3 2.5INCH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 320 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 450 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 40000 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Losowy odczyt (4KB) | 40000 IOPS |
| Współczynnik TBW | 400 |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Interfejs | Serial ATA III |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 46 g |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Chronić przed wilgocią. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 36 miesięcy