Producenci
Dysk SSD PCIe Gen4 M.2 2TB TS2TMTE115S TRANSCEND
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| NVMe wersja | 1.4 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 7 Windows 11 Windows 10 Windows 8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Linux Kernel 5.15 Linux Kernel 5.8 Kernel 4.6.4 Kernel 3.3 Linux Kernel 5.11 Linux Kernel 5.14 Kernel 3.12 Linux Kernel 5.13 Kernel 3.17 Linux Kernel 5.10 Kernel 2.6.33 Linux Kernel 5.12 Kernel 2.6.31 Linux Kernel 5.9 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1900 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3200 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy zapis (4KB) | 250000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Współczynnik TBW | 800 |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Losowy odczyt (4KB) | 200000 IOPS |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Korekcja ECC | Tak |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Gwarancja 24 miesiące