Producenci
Dysk SSD Patriot Burst 960GB SATA3 2,5" (560/540 MB/s) 7mm, TLC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Współczynnik TBW | 835 |
| Pojemność pamięci SSD | 960 GB |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 560 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 80000 IOPS |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 540 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 60000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 32 MB |
| NVMe | Nie |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 69,8 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 78,6 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 17,7 mm |
| Głębokość opakowania | 131,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 116,2 g |
| Szerokość opakowania | 111,7 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,66 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 262 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 415 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
Gwarancja 36 miesięcy