Producenci
Dysk SSD Patriot PVP30 512GB 1000MB/s USB Duo A+C 3.2 Gen2 Alu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 11 Windows 10 |
| Temperatura pracy (maks.) | 70 °C |
| Temperatura pracy (min.) | 0 °C |
| Interfejs pamięci SSD | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Materiał obudowy | Stop cynku |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS 10.3 lub nowszy |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 1000 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1000 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 31,5 g |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Długość produktu | 82 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Chronić przed wilgocią. Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Gwarancja 36 miesięcy