Producenci
Dysk SSD Samsung (480 GB; 2.5"; SAS)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ pamięci | TLC |
| Losowy odczyt (4KB) | 190000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 1350 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Interfejs | SAS |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| SSD jest przeznaczona do | Centrum danych |
| Losowy zapis (4KB) | 17000 IOPS |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 70 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Kontroler NAND | V-NAND |
| Wytrzymałość dysku SSD | 1 DWPD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sekwencyjny odczyt/zapis | Tak |