Producenci
Dysk SSD Samsung (480 GB; 2.5"; SATA III)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Losowy zapis (4KB) | 26000 IOPS |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 520 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Interfejs | SATA |
| Prędkość zapisu nośnika | 485 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 97000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Moc | |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Wewnętrzny | Tak |