Producenci
Dysk SSD Samsung (800 GB; 2.5"; PCIe NVMe 3.0 x 4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Łącze PCI Express | x4 |
| UBER | < 1 per 10^17 bits read |
| Pojemność pamięci SSD | 800 GB |
| Typ pamięci | TLC |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Waga produktu | 140 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Kontroler NAND | V-NAND |
| Sekwencyjny odczyt/zapis | Tak |
| Wytrzymałość dysku SSD | 5 DWPD |
| Kolor produktu | Czarny |